Sztuka dekoracyjna

Instruktor Dorota Możejko – Retmaniak, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiek

6 – 19 lat 
Grupa 1 początkująca
Grupy 2, 3 średniozaawansowane
(16 – 18 osób w grupie) 

Wymagania
Chęć uczestniczenia w zajęciach.
Sprawdzian dla kandydatów: Kolaż z określonych materiałów na zadany temat czarno- biały

Zagadnienia:

Uczestnicy rozwijają zdolności artystyczne i manualne. Poznają techniki takie jak: decoupage, filcowanie, quilling a także sposoby tworzenia biżuterii z koralików . Na zajęciach uczestnicy rozwijają się wszechstronnie łącząc techniki takie jak: malowanie, rysowanie, wyklejanie, wydzieranie i wydrapywanie. Wykonują prace z różnorodnych materiałów: kolaże z papieru, tkanin, folii samoprzylepnych, aplikacje, formy przestrzenne z papier-mache, szyte maskotki tworząc przedmioty dekoracyjne i użytkowe. Podczas zajęć tworzą własne projekty artystyczne, które realizują z pomocą instruktora.

Efekty

Uczestnicy potrafią zaprojektować i wykonać biżuterię z koralików i nie tylko, przedmioty dekoracyjne, płaskie i przestrzenne formy plastyczne z różnych materiałów. Potrafią posługiwać się igłą i nitką szyjąc różne formy użytkowe i dekoracyjne. Znają techniki plastyczne takie jak decoupage, filcowanie, quilling.

Rozkład zajęć
....
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
GRUPA
lat

sala ...
GRUPA
lat

sala ....
GRUPA
lat

sala ...

Galeria zdjęć Sztuki Użytkowej i Dekoracyjnej

Ceramika(10)
Ceramika(6)
Eko Sztuka(11)
Eko Sztuka(15)
Sztuka Dekoracyjna1
Tkanina Artystyczna
DSC 01092
Ceramika(3)