Anna Rudowska

[zobacz wszystkie zajęcia instruktora]

Z zamiłowania i wykształcenia-plastyczka. Jestem absolwentką Policealnego Studium Plastycznego w Warszawie o specjalności wystawiennictwo i reklama, Wydziału Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie i studiów podyplomowych Marketingu Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem nauczycielem dyplomowanym.
W Pałacu Młodzieży projektuję i wykonuję dekoracje i scenografie do oprawy różnorodnych imprez, pokazów i koncertów. W Pałacowej Akademii Umiejętności razem z dziećmi odkrywamy tajemnice świata plastyki.
Zapoznaję uczestników zajęć z różnymi technikami plastycznymi, takimi jak: malowanie farbami, rysowanie pastelami olejnymi, kolaż, papieroplastyka, techniki mieszane. Staram się nauczyć dzieci kreatywnego spędzania czasu wolnego i rozbudzić w nich ciekawość świata. W naszych pracach nawiązujemy także do sztuki świata. W wyobraźni z jaskiń Lascaux na grzbiecie papierowego smoka szybko przenosimy się do rycerskiego zamku, w którym mogą zamieszkać rysunkowe puchate koty i zaczarowane postaci z bajek. Nuda nam nie zagraża…
Moje hobby to malowanie, fotografowanie i projektowanie biżuterii.
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.