Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakończone sukcesem! ⯑ Nasze finalistki stanęły 4 razy na podium!⯑⯑⯑⯑ W klasie młodzieżowej Aleksandra Łucjanek wywalczyła 3 miejsce w układzie tanecznym, natomiast Vesna Pietrzak 5 miejsce oraz 6 miejsce w układzie ze skakanką. Kolejny medal zdobyła Kaja Dąbkowska. W układzie ze skakanką wywalczyła srebro, a w układzie z obręczą miejsce 6. W klasie III startowały również: Michalina Dąbrowska - 5 miejsce w układzie ze skakanką i 4 w układzie z obręczą. Janka Sztama - 7 miejsce w układzie z obręczą. W klasie II Magda Szewczuk stanęła na wysokości zadania i zdobyła dwa medale: Układ ze skakanką - złoto, Układ z obręczą - srebro ! Natalia Dąbkowska uplasowała się na miejscu 5 w układzie z piłką oraz na miejscu 8 w układzie z maczugami. Gratulujemy zawodniczkom wysokich wyników, a Trenerkom wytrwałości i cierpliwości!⯑